پنجشنبه, 03 خرداد 1397
You are here:

انتخاب قالب

اطلاعات سایت

اعضا : 4641
محتوا : 302
بازدیدهای محتوا : 762155

اوقات شرعیجستجو

Loading
پنهان شدن یا طی الارض؟! PDF نامه الکترونیک
نوشته شده توسط امیر رحمانی   
جمعه ۰۳ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۰۱
ادامه مطلب...
 
اخلاق در بهائیت PDF نامه الکترونیک
نوشته شده توسط امیر رحمانی   
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۱۳

در کتاب اصول عقائد بهائیان، صفحه 11 چنین آمده است:

"شخص انسان باید به اخلاق روحانیه و اعمال و افعال طیبه طاهره مزین باشد. هر نفسی به این مقام نائل نشود او از انسان محسوب نه" هر انسان طالب فضل و کمالی در پی مکارم اخلاق و افعال طیب و طاهر می باشد؛ ولی با دیدن هر نوشته و خواندن هر کتابی و شنیدن هر سخنی نمی توان کورکورانه قدم در راه آن گذاشت، بایستی دید که نویسنده و مبدا صدور این نوشته و امثال آن کجاست و زیربنای فکری و دینی آنها چیست. برای پی بردن به زیربنای عقیدتی و فکری صاحبان این نوشته(ها) می توان 1- از تاریخ و سرگذشت آنها کمک گرفت. 2- با بررسی اعمال و گفتار معاصرین این جماعت به خط مشی آنها پی برد.

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۶:۴۵
ادامه مطلب...
 
بيانات مقام معظم رهبری در چهارمين نشست «انديشه‌هاى راهبردى»‌ با موضوع آزادی PDF نامه الکترونیک
نوشته شده توسط امیر رحمانی   
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۰۳:۱۹
بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحيم‌
اولاً خيلى خوشحالم و حقيقتاً خيلى متشكرم از يكايك حضار، بخصوص برادران و خواهرانى كه زحمت كشيده بودند، تحقيق كردند، مقاله تنظيم كردند، بعد كوشش كردند آن مقاله را خلاصه كردند - پيدا بود ديگر، مقاله‌ها كاملاً خلاصه شده بود - كه بايد خدا به ما توفيق بدهد، بتوانيم اصل مقاله‌ها را كه حالا چاپ كردند، در اختيار گذاشتند، وقت كنيم و ان‌شاءاللّه ببينيم. حالا بنده كه اقبال اين وقت پيدا كردن را بعيد است داشته باشم، اما دوستان خوب است به اصل مقالات مراجعه كنند و تأمل كنند؛ چون ما با اين مقوله كار داريم. همچنين از مجرى محترم و عزيزمان آقاى دكتر واعظزاده كه طبق معمول با سخنان كوتاه، مطالب زيادى را بيان ميكنند و با تظاهر كم، عقبه‌ى وسيعى از كار را با خودشان اين طرف و آن طرف ميكشانند، تشكر ميكنم. واقعاً ايشان و همكارانشان خيلى زحمت ميكشند؛ ميدانم.
لازم است يك تشكر ويژه هم از همه‌ى دست‌اندركاران بكنيم. خب، اين روزها مشاهده ميكنيد به تبع اين گلاويز شدن‌هائى كه استكبار جهانى و در واقع دشمن درجه‌ى يك آزادى، با كشور ما و با جمهورى اسلامى پيدا كرده - سر همين قضاياى اقتصادى و آثار آن بر عملكرد مجموعه‌ى حكومت و در زندگى مردم - طبعاً يك دغدغه‌ى عمومى در فضاى سياسى كشور وجود دارد؛ يعنى هيچكداممان فارغ از اين فكر نيستيم؛ در عين حال اين كار اصلى و اساسى و بلندمدت، دچار وقفه و تعطيل نشد؛ يعنى تقريباً به طور دقيق، طبق همان برنامه‌ريزى‌اى كه كرده بودند، اين اجلاس در زمان خود تحقق پيدا كرد. اين، بنده را، هم خوشحال ميكند، هم متشكر ميكند از همه‌ى دست‌اندركاران.
جمهورى اسلامى از برگزارى جلسات نشستهاى انديشه‌هاى راهبردى چند هدف عمده دارد، كه اين هدفها را ما نميخواهيم فراموش كنيم و از جلوى چشممان خارج كنيم.
آخرین به روز رسانی در شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۰۳:۲۶
ادامه مطلب...
 
سایت های مهدویت PDF نامه الکترونیک
نوشته شده توسط امیر رحمانی   
يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ ساعت ۱۳:۲۵


ttp://vahidbolandiroshan.blogfa.com

 

http://www.akharozaman.ir

 

http://hejabvahid.blogfa.com

 

http://ostadshojai.blogfa.com

 

http://azmaishi.blogfa.com

 

http://azizinasim.blogfa.com

 

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۵۹
ادامه مطلب...
 
انجمن حجتیه، نمایش مذهب علیه مذهب! PDF نامه الکترونیک
نوشته شده توسط امیر رحمانی   
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۲۰
ادامه مطلب...