يكشنبه, 03 مهر 1401
You are here:

انتخاب قالب

اطلاعات سایت

اعضا : 5060
محتوا : 302
بازدیدهای محتوا : 1070683

اوقات شرعیجستجو

Loading
حضرت آیت الله العظمی!! کاظمینی بروجردی – مدیرعامل شرکت " اسلام غیرسیاسی"  نامه الکترونیک
چون اصل خبر درگیری حامیان این فرد در اخبار منتشر شده از آن صرف‌نظر می کنم و مستقیم می‌روم سراغ کرامات آن جناب.
- سیاوش اوستا و سازمان‌ ملل: مدعی جدایی دین از سیاست در یک مصاحبه یک ساعته با سیاوش اوستا -گزارشگر تلویزیون سلطنت‌طلب مهر- از سازمان ملل و دیگر کشورها می خواهد که در امور ایران دخالت کنند و مشکلات کشورمان را حل کنند!
- امام سجاد(ع) صلح‌طلب بود: بروجردی در این مصاحبه خود را از نوادگان امام سجاد(ع) معرفی می کند و می گوید امام سجاد طرفدار صلح و صلح‌طلبی بود ما هم طرفدار صلح با همه هستیم.
- یک پارادوکس: چگونه یک نفر مدعی جدایی دین از سیاست است ولی هر روز با شبکه‌ی تلویزیونی سلطنت‌طلب (مهر) و رادیوهای ضدانقلاب و رادیو فردا (وابسته به سازمان سیا) و بی‌بی‌سی و صدای امریکا مصاحبه‌های مفصل دارد و روزی 10بار علیه نظام سیاسی‌حاکم انتقاد می کند.
- امام زمان و ادای پاره‌ای از توضیحات: دو ماه پیش دادگاه ویژه روحانیت احضاریه‌ای برای ادای پاره‌ای توضیحات در مورد ادعای دیدار با امام زمان برای کاظمینی‌بروجردی ارسال کرد که علیرغم اعزام نماینده‌های مختلف از سوی این دادگاه، بروجردی فقط کلمات زشت و داد و هوار نثار این بیچاره ها کرد.
- چماق و عَمرو بن عبدود: البته در یک مورد هم یکی از نزدیکان کاظمینی‌بروجردی با چماق بر فرق مامور دادگاه ویژه روحانیت کوفت که این بنده خدا هنوز در بیمارستان است. (این داستان ربطی به عمرو بن عبدود ندارد)
- تبلیغات رایگان برای امام زمان: چندی پیش مریدان وی با توزیع عکسها و نوارهای سخنرانی بروجردی به صورت رایگان در بین زائران مسجد جمکران شروع به تبلیغ برای او کردند که به علت اثر معکوس این تبلیغات خودشان آنرا کنار گذاشتند.
- دولت برای مبارزه با من ماهواره‌ها را جمع می‌کند: کاظمینی‌بروجردی در مصاحبه با صدای امریکا و نیز رادیو فردا اعلام می کند که "دولت دارد به خاطر من ماهواره ها را جمع میکند."
- کوفی عنان و مالیخولیای مزمن: وی در این مصاحبه‌های خود خطاب به مسوولین کشور می گوید: "من خبر موثق دارم که کوفی‌عنان آمده بود به تهران که مرا ببیند اما شما نگذاشتید. چرا نگذاشتید کوفی‌عنان به ملاقات من بیاید."  ]ما به این بیماری میگیم مالیخولیای مزمن[
نامه به اتحادیه اروپا و امان‌نامه‌ی یزید: بروجردی در ادامه‌ی بحث اسلام غیرسیاسی اخیرا نامه‌ای به اتحادیه اروپا نوشته است که مسایل داخلی ایران را حل کنند... البته اگر ایشان خود را پیرو صلح طلبی امام سجاد میدانند این نامه هم احتمالا درخواست امان‌نامه از یزید تلقی می‌شود.
- بروید شلوغ کنید: در فیلم ویدویویی که خود ایشان در اختیار رسانه‌های بیگانه قرار داده‌اند روزی که ماموران برای احضار او به دادگاه آمده بودند وی به اطرافیان میگوید:" بروید بیرون سریعتر شلوغ کنید بگویید مرا دارند اعدام می کنند تا مردم بیایند."
- نوه آیت‌الله بروجردی بزرگ: تشابه اسمی باعث شده که مردم گمان کنند که ایشان نوه آیت الله العظمی سید حسین بروجردی  هستند ولی جد او آیت‌الله سیدمحمدطاهر کاظمینی‌بروجردی بیست سال شاگرد آیت‌الله‌العظمی بروجردی در شهر بروجرد بوده است که پس از مهاجرت بروجردی‌بزرگ (مرجع تقلید) به قم ، جد این کاظمینی‌بروجردی در بروجرد باقی ماند و در مسجد ناسک الدین به امامت و بیان مسایل و احکام پرداخت.
- پسر ناخلف: پسر آن کاظمینی‌بروجردی یعنی پدر همین قهرمان داستان ما، راهی غیر از راه پدر انتخاب کرد و پس چند سال درس خواندن در نجف، ابتدا به بروجرد و سپس به قم مهاجرت کرد و بعد به تهران آمد و با انتخاب میدان خراسان تهران(منطقه کاملا مذهبی و سنتی)  راهی را در پیش گرفت که آثار آن امروز به اتحادیه اروپا و سازمان ملل هم کشیده شد!
-  آیت‌الله لمعه خوان : ظاهرا حضرت آیت‌الله العظمی بروجردی، دروس حوزوی را فقط در حد سطح خوانده است یعنی تا آخر "اللمعة الدمشقية"